Якісна дорожна сумка. Різні кольори А805 (60 см)

- Нет в наличии
- Код: А805
1 028 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісна дорожна сумка. Різні кольори А805 (60 см)
Якісна дорожна сумка. Різні кольори А805 (60 см) - чудовий варіант для подорожей, поїздок, відряджень. Модель даної сумки містка та практична, стане надійним помічником під час поїздок. Має оригінальний дизайн, виготовлена з цупкої тканини з використанням надійної фурнітури.
Розміри: 60х35х25
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Наличие колес | Без колес |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Большой |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, Ручки |
- Цена: 1 028 ₴











