Містка дорожня сумка Різні кольори SF 259 (60 см)

- Нет в наличии
- Код: SF 259
450 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Містка дорожня сумка Різні кольори SF 259 (60 см)
Містка дорожня сумка Різні кольори SF 259 (60 см) досить універсальна, зручна та містка модель сумки для подорожей, відряджень, змагань. Вона багатофункціональна, зручна і має гарний, стильний вигляд. Має одне основне відділення, широку фронтальну кишеню, бокові кишені на блискавці, зручний наплічний реміть з м'якою накладкою для зручності, та міцні, надійні ручки.
Розміри: 60х30х27
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка дорожная |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Большой |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Замок | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні |
| Форма | Прямокутна |
- Цена: 450 ₴











