Туристичний рюкзак "Yunong 8222"(60+10л)

- Нет в наличии
- Код: 8222
1 623 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак "Yunong 8222"(60л)
Відправляєтеся відпочивати у лісі чи підкорювати гірські вершини, якісний похідний рюкзак вам просто необхідний. Туристичний рюкзак "Yunong 8222"(60л) - достатньо великий і місткий рюкзак, призначений для туристичних походів та подорожей. Рюкзак складається з одного основне відділення, в яке ви зручно зможете розмістити необхідне спорядження та особисті речі. Також передбачено три кишені спереду рюкзака та дві бокові кишеньки. М'які плечові шлейки, бокові та грудні стяжки. Колір: чорний, синій, сірий.
Розмір:60*35*28см.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| Количество лямок | 2 |
| Глубина | 28 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 60 см |
| Особливості | водонепроникні властивості |
| Віділення | 1 основне, бокові кишені, кишені на лицевій стороні на блискавці |
| Кількість відділень | 4-5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Состояние | Нове |
- Цена: 1 623 ₴







