Туристичнийий рюкзак Yunong 8254 (70+5л)

- Нет в наличии
- Код: 8254
1 250 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак Yunong 8254 (70+5л)
Туристичний рюкзак Yunong 8254 (70+5л) - практичний рюкзак для туризму, риболовлі, спортивнх змагань. Має одне велике відділення, а також кишені на лицевій стороні та по боках. Популярний серед людей, які в сфері своєї діяльності, мають переносити різноманітні інструменти, туристичне спорядження, транспортування необхідних речей. Підходить для походів на риболовлю та полювання.
За детальною консультацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 60х35х20
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Грудная стяжка |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 20 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение рюкзака | Охота/Рибалка/Туризм/Військовий |
- Цена: 1 250 ₴











