Туристичний рюкзак с розширенням 6808

- Нет в наличии
- Код: 6808
2 272 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак с розширенням 6808
Туристичний рюкзак с розширенням 6808 - практичний рюкзак для туризму зі збільшенням об'єму за допомогою блискавки. Має одне велике відділення, а також кишені на лицевій стороні та по боках. Популярний серед людей, які в сфері своєї діяльності, мають переносити різноманітні інструменти, туристичне спорядження, транспортування необхідних речей або для військових цілей. Підходить для походів на риболовлю та полювання.
За детальною консультацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 55(65)х32х19
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 65 см |
| Ширина | 32 см |
| Глубина | 19 см |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Состояние | Новое |
| Количество лямок | 2 |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение рюкзака | Охота/Рибалка/Туризм/Військовий |
- Цена: 2 272 ₴









