Блискучий рюкзак для дівчаток з лялечками ЛОЛ 1966

- Нет в наличии
- Код: 1966
487 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блискучий рюкзак для дівчаток з лялечками ЛОЛ 1966
Блискучий рюкзак для дівчаток з лялечками ЛОЛ 1966 - дуже милий рюкзак в пайєтках з зображенням красунь Лол. Має одне відділенням. Ідеально підходить маленьким принцесам, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 24х22х9 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 9 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 487 ₴











