Якісний та компактний дитячий рюкзак Динозавр 7781

- Нет в наличии
- Код: 7781
303 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний та компактний дитячий рюкзак Динозавр 7781
Якісний та компактний дитячий рюкзак Динозавр 7781 - дуже милий рюкзак з милим динозавриком космонавтом. Має одне відділення та фронтальну кишеню на блискавці. Ідеально підходить маленьким любителям пригод. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 20х18х10 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для мальчиков |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 18 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 10 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 303 ₴










