Дитячий рюкзак для хлопчиків з супер героем 7782

- Нет в наличии
- Код: 7782
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий рюкзак для хлопчиків з супер героем 7782
Дитячий рюкзак для хлопчиків з супер героем 7782 - дуже милий рюкзак з зображенням Людини Павука. Має одне відділення та фронтальну кишеню на блискавці. Ідеально підходить маленьким любителям супер героїв, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 27х20х10 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для мальчиков |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 10 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 454 ₴











