Кольоровий дитячий рюкзак "Динозавр" 7804

- Нет в наличии
- Код: 7804
348 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кольоровий дитячий рюкзак "Динозавр" 7804
Кольоровий дитячий рюкзак "Динозавр" 7804 - дуже милий рюкзак у вигляді динозаврика з мімішним хвостиком. Має одне відділення. Ідеально підходить маленьким діткам, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 25х18х8 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 18 см |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 8 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 348 ₴











