Оригінальний каркасний дитячий рюкзак Донатс MRA 7743

- Нет в наличии
- Код: 7743
433 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний каркасний дитячий рюкзак Донатс MRA 7743
Оригінальний каркасний дитячий рюкзак Донатс MRA 7743 - дуже милий рюкзак у вигляді пончика з різними "смачними" принтами. Має одне відділенням. Ідеально підходить маленьким принцесам, які полюбляють оригінальність та яскравість. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 26х26х7 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 26 см |
| Высота | 26 см |
| Глубина | 7 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 433 ₴











