Дорожно-спортивна сумка SO 888-2 (50см)

- Нет в наличии
- Код: SO 888-2
303 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожно-спортивна сумка SO 888-2 (50см)
Дорожно-спортивна сумка SO 888-2 (50см), може бути використана для самих різних побутових ситуацій. Модель універсальна і дуже добре підходить для поїздок, відвідування спортивних заходів. Материал міцний, фурнітура надійна та якісна. Сумка має надійні ручки і плечовий ремінь. Фронтальна кишеня на блискавці, крім основного відділення, дозволить розмістити мілкі предметы, які завжди потрібні під рукою. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 50х30х22 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Размер | Средний |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений | 1 |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Водонепроницаемое дно, Плечевой ремень |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Дорожно-спортивна |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 1 |
- Цена: 303 ₴











