Практичний та зручний міський рюкзак Converse 06728

- Нет в наличии
- Код: 06728
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичний та зручний міський рюкзак Converse 06728
Практичний та зручний міський рюкзак Converse 06728 - чудовий вибір для активних людей. Чудова якість, цупка тканина дозволить рюкзаку служити Вам досить довгий період. Його можна використовувати для міських прогулянок, відвідування спортзалу, чи для коротких подорожей та поїздок. Має: фронтальну кишеню на блискавці, велике основне відділення, ручку для переносу в руках, бокові кишені.
Розміри: 40х27х13
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 13 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Ні |
| Замок | Ні |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений | 1 основне |
| Назначение | Унисекс |
- Цена: 757 ₴











