Яскравий та стильний міський рюкзак Ruilong 9000

- Нет в наличии
- Код: 9000
606 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий та стильний міський рюкзак Ruilong 9000
Яскравий та стильний міський рюкзак Ruilong 9000 - чудовий вибір для активних людей. Чудова якість, цупка тканина дозволить рюкзаку служити Вам досить довгий період. Його можна використовувати для міських прогулянок, відвідування спортзалу, чи для коротких подорожей та поїздок. Має: фронтальну кишеню на блискавці, велике основне відділення, ручку для переносу в руках, бокові кишені. Різноманіття яскравих кольорів.
Розміри: 38х25х12
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 12 см |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 25 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Ні |
| Замок | Ні |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений | 1 основне |
| Назначение | Унисекс |
- Цена: 606 ₴











