Сучасний та зручний міський рюкзак з захисним чохлом Jixiangtian 920

- Нет в наличии
- Код: 920
894 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний та зручний міський рюкзак з захисним чохлом Jixiangtian 920
Сучасний та зручний міський рюкзак з захисним чохлом Jixiangtian 920 - чудовий вибір для активних людей. Чудова якість, цупка тканина дозволить рюкзаку служити Вам досить довгий період. Його можна використовувати для міських прогулянок, відвідування спортзалу, чи для коротких подорожей та поїздок. Має: фронтальну кишеню на блискавці, велике основне відділення, ручку для переносу в руках, бокові кишені. USB порт дозволить зарядити телефон в дорозі, є роз'єм для навушників, бокові стяжки для регулювання об'єму. В комплекті захисний чохол від дощу.
Розміри: 40х30х19
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 19 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Ні |
| Замок | Ні |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений | 1 основне |
| Назначение | Унисекс |
- Цена: 894 ₴











