Практичний рюкзак Binshuai з відділенням для ноутбука 675

- Нет в наличии
- Код: 675
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичний рюкзак Binshuai з відділенням для ноутбука 675
Практичний рюкзак Binshuai з відділенням для ноутбука 675 - якісний та надійний рюкзак з просторим відділенням на блискавці для зручного носіння ноутбука, книг, зошитів, гаджетів та ін. Декілька містких кишень, відділень, зручна верхня ручка для переносу в руках, зручні м'які шлейки - усі ці особливості додають зручності у використанні даного рюкзака. Збоку розмішений USB коннектор для підключення до мобільної батареї. Кабель в комплекті.
Розмір: 40х30х15 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Защита от боковых ударов |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Внутрішні, фронтальний |
| Размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1-2 |
| Отделения | Відділення для ноутбука, зовнішня кишеня на блискавці |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
- Цена: 795 ₴











