Зручна сумка-бананка через плече Gorangd YR 153

- Нет в наличии
- Код: 153
667 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна сумка-бананка через плече Gorangd YR 153
Зручна сумка-бананка через плече Gorangd YR 153 - стильна чоловіча сумка. Зручно носити як на поясі, так і через плече. Цей універсальний аксесуар буде доречно виглядати з багатьма повсякденними образами, а також радує своєю легкістю, простотою догляду та привабливим дизайном.
Розмір: 28х10х8 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 1 |
| Пол | Мужской |
| Цвет | Черный |
| Длина | 28 см |
| Высота | 10 см |
| Толщина | 8 см |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини |
- Цена: 667 ₴







