Оригінальний міський рюкзак Kanken 8801

- Нет в наличии
- Код: 8801
621 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний міський рюкзак Kanken 8801
Оригінальний міський рюкзак Kanken 8801 - чудовий вибір для активних людей. Чудова якість, цупка тканина дозволить рюкзаку служити Вам досить довгий період. Його можна використовувати для міських прогулянок, відвідування спортзалу, чи для коротких подорожей та поїздок. Має: фронтальну кишеню на блискавці, велике основне відділення, ручки для переносу в руках. Великий асортимент кольорів.
Розміри: 35х26х12
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 12 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 26 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Ні |
| Замок | Ні |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений | 1 основне |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 621 ₴











