Яскравий рюкзак для дівчаток з пайєтками 7473

- Нет в наличии
- Код: 7473
433 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий рюкзак для дівчаток з пайєтками 7473
Яскравий рюкзак для дівчаток з пайєтками 7473 - блискучий, компактний та дуже милий рюкзак з одним відділенням. Ідеально підходить маленьким принцесам, які полюбляють оригінальність та яскравість. В наявності різні кольори.
Розмір: 18*16*10 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 16 см |
| Высота | 18 см |
| Глубина | 10 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 433 ₴











