Яркий рюкзак для девочек с пайетками ЛОЛ 1966

- Нет в наличии
- Код: 1966
492 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яркий рюкзак для девочек с пайетками ЛОЛ 1966
Яркий рюкзак для девочек с пайетками ЛОЛ 1966 - блискучий, компактний та дуже милий рюкзак з одним відділенням. Ідеально підходить маленьким принцесам, які полюбляють оригінальність та яскравість. На рюкзачку зображені улюбленці багатьох дівчаток красуні ляльки Лол, рюкзак всипаний паєтками. В наявності різні кольори.
Розмір: 23х21х9 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 21 см |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 9 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 492 ₴









