Яскравий та гарний дитячий рюкзак 7214

- Нет в наличии
- Код: 7214
364 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий та гарний дитячий рюкзак 7214
Яскравий та гарний дитячий рюкзак 7214 - компактний та дуже милий рюкзак з одним відділенням в єдиноріжки. Ідеально підходить маленьким принцесам, які полюбляють оригінальність та яскравість. В наявності різні кольори. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 23х20х8 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 8 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 364 ₴











