Золотистий дитячий рюкзак для принцеси MRA 7167

- Нет в наличии
- Код: 7167
364 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Золотистий дитячий рюкзак для принцеси MRA 7167
Золотистий дитячий рюкзак для принцеси MRA 7167 - блискучий, компактний та дуже милий рюкзак з одним відділенням. Ідеально підходить маленьким принцесам, які полюбляють оригінальність та яскравість. На рюкзачку зображення у вигляді єдинорога з вишуканою вишивкою. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 18х15х6 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Золотистый |
| Ширина | 15 см |
| Высота | 18 см |
| Глубина | 6 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 364 ₴






