Яскравий дитячий рюкзак ЛОЛ для дівчаток MRA YR 7213

- Нет в наличии
- Код: 7213
280 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий дитячий рюкзак ЛОЛ для дівчаток MRA YR 7213
Яскравий дитячий рюкзак ЛОЛ для дівчаток MRA YR 7213 - блискучий, компактний та дуже милий рюкзак з одним відділенням. Ідеально підходить маленьким принцесам, які полюбляють оригінальність та яскравість. На рюкзачку зображені улюбленці багатьох дівчаток красуні ляльки Лол. В наявності різні кольори.
Розмір: 22х20х8 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 22 см |
| Глубина | 8 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | просторе відділення |
- Цена: 280 ₴










