Жіночий шкіряний гаманець-портмане Cardinal Z050-5

- Нет в наличии
- Код: Z050-5
1 325 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий шкіряний гаманець-портмане Cardinal Z050-5
Жіночий шкіряний гаманець-портмане Cardinal Z050-5 сподобається тим, хто цінує якість. Гаманець підійде жінкам, які надають перевагу класичним моделям, він досить місткий, зручний та функціональний. Передбачено: 15 відділень для карток, 3 прозорих відділення, 3 відділення для купюр. Виготовлений з натуральної шкіри.
Размеры: 19х10х2 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Персиковый |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Количество отделений для кредитных карт | 15 |
| Количество прозрачных отделений | 3 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 325 ₴








