Класичний гаманець для жінок 5241

- Нет в наличии
- Код: 5241
1 235 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний гаманець для жінок 5241
Класичний гаманець для жінок 5241 сподобається тим, хто цінує якість. Гаманець підійде жінкам, які надають перевагу класичним моделям гаманців, він досить місткий, зручний та функціональний. Передбачено: 8 відділень для карток, 3 відділення на блискавці і 1 на блискавці ззовні на задній поверхні, 4 відділення для купюр, 2 додаткових відділення. Виготовлений з натуральної шкіри.
Размеры: 19х10х3 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений для купюр | 4 |
| Количество отделений для кредитных карт | 8 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Расположение монетницы | Снаружи |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 235 ₴











