Сумка-рюкзак для ноутбука "Shborbags" 802 (43см)

- Нет в наличии
- Код: 802
947 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-рюкзак для ноутбука "Shborbags" 802 (43см)
Сумка-рюкзак для ноутбука "Shborbags" 802 (43см) стильний аксесуар, для тих кому необхідно носити з собою ноутбук або планшет. Сумка має одне відділення, та кишеню на блискавці ззаду сумки. Укомплектована плечовим ремінцем та шлейками. Можна носити як сумку так і як рюкзак. Колір:сірий,чорний. За детальною інформацією звертайтесь по телефону вказаному на головній сторінці.
Розміри: 43*30*8см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Количество отделений | 2 |
| Плечевой ремень | Да |
| Размеры | |
| Ширина | 430 мм |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | сумка для ноутбука |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Состояние | Нове |
| Отделения | Відділення для ноутбука, 1 основне, внутрішні кишені, зовнішні кишені на блискавці |
- Цена: 947 ₴











