Якісний шкіряний гаманець для жінок Z050-6032

- Нет в наличии
- Код: Z050-6032
1 325 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний шкіряний гаманець для жінок Z050-6032
Якісний шкіряний гаманець для жінок Z050-6032 зручний у щоденному використанні. Компактний, легко розміщується у кишені, жіночій сумці. Зручний, ергономічний і функціональний. Передбачено: 15 відділень для карток, 3 відділення для купюр, 3 - прозорих. Колір - темно-бежевий.
Размеры: 18х10х2 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Бежевый |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Количество отделений для кредитных карт | 15 |
| Количество прозрачных отделений | 3 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 325 ₴









