Якісний клатч для жінок Cardinal Z2663B-5

- Нет в наличии
- Код: Z2663B-5
1 591 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний клатч для жінок Cardinal Z2663B-5
Якісний клатч для жінок Cardinal Z2663B-5 зручний у щоденному використанні. Чудовий вибір для жінки, яка любить оригінальні речі. Зручний, ергономічний і функціональний. Передбачено: 10 відділень для карток, 4 відділення для купюр, 1 - на замку. Колір - темно-пудровий
Размеры: 20х11х4
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Клатч |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Пудра |
| Количество отделений для купюр | 4 |
| Количество отделений для кредитных карт | 10 |
| Количество прозрачных отделений | Нет |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Толщина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 591 ₴










