Класичний чоловічий гаманець Kochi K19-62-A

- Нет в наличии
- Код: K19-62-A
579 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний чоловічий гаманець Kochi K19-62-A
Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри та дуже функціональний. Має 4 відділення для карток, 2 - для купюр, 1 відділення на блискавці,1 відділення для монет. Колір - коричневий.
Розміри: 10х12х1,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 4 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | Нет |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Расположение монетницы | Всередині |
- Цена: 579 ₴






