Якісний гаманець для чоловіків з затискачем для купюр Kochi K213D-12H09

- Нет в наличии
- Код: K213D-12H09
553 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний гаманець для чоловіків з затискачем для купюр Kochi K213D-12H09
Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри та дуже функціональний. Має 5 відділень для карток, 2 - для купюр, 1 відділення на блискавці,1 відділення для монет та затискач для купюр. Колір - чорний
Розміри: 10х12х1.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 5 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | Нет |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Расположение монетницы | Всередині |
- Цена: 553 ₴







