Чоловічий гаманець Kochi 8938

- Нет в наличии
- Код: 8938
598 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловічий гаманець Kochi 8938
Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри та дуже функціональний. Має 8 відділень для карток, 2 - для купюр, 1 відділення на блискавці,1 відділення для монет, 3 прозорих відділення. Колір - коричневий
Розміри: 12х9х2 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 8 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 3 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Расположение монетницы | Всередині |
- Цена: 598 ₴









