Велика дорожна сумка Sport 1120

- Нет в наличии
- Код: 1120
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велика дорожна сумка Sport 1120
Велика дорожна сумка Sport 1120 - дозволить розмістити всередині все необхідне для подорожі. Виглядає стильно та лаконічно. Просторе основне відділення,простора фронтальна кишеня, бокові кишені на блискавках, плечовий ремінь і зручні ручки роблять її комфортною у використанні.
Розміри: 70х35х30
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка дорожная |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Большой |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 70 см |
| Глубина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь |
- Цена: 757 ₴









