Сумка-бананка через плече Tiashili 188

- Нет в наличии
- Код: 188
303 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-бананка через плече Tiashili 188
Сумка-бананка через плече Tiashili 188 - стильна чоловіча сумка. Зручно носити як на поясі, так і через плече. Цей універсальний аксесуар буде доречно виглядати з багатьма повсякденними образами, а також радує своєю легкістю, простотою догляду та привабливим дизайном.
Розмір: 40х15х10 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Пол | Мужской |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 40 см |
| Высота | 15 см |
| Толщина | 10 см |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини |
- Цена: 303 ₴











