Практична дорожня сумка 116

- Нет в наличии
- Код: 116
622 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практична дорожня сумка 116
Практична дорожня сумка 116 досить універсальна, зручна та містка модель сумки для короткочасних поїздок. Вона багатофункціональна, зручна і має гарний, стильний вигляд. Має одне основне відділення, фронтальні кишені, зручний наплічний реміть на ручки.
Розміри: 65х30х25
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка дорожная |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Большой |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Замок | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 65 см |
| Глубина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні |
| Форма | Прямокутна |
- Цена: 622 ₴









