Дорожна сумка з розширенням 819-2

- Нет в наличии
- Код: 819-2
676 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка з розширенням 819-2
Дорожна сумка з розширенням 819-2 - дозволить розмістити всередині все необхідне для подорожі. Виглядає стильно та лаконічно. Особливістю сумки являється можливість збільшити її розміри за рахунок блискавок-розширювачів по боках основного відділення. Плечовий ремінь і зручні ручки роблять її комфортною у використанні.
Розміри: 70 (80)х35х25
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка дорожная |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Большой |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 80 см |
| Глубина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь |
- Цена: 676 ₴









