Яскравий та оригінальний міський рюкзак Feichuang 0503

- Нет в наличии
- Код: 0503
545 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий та оригінальний міський рюкзак Feichuang 0503
Яскравий та оригінальний міський рюкзак Feichuang 0503 - чудовий вибір для активних людей. Чудова якість, цупка тканина дозволить рюкзаку служити Вам досить довгий період. Його можна використовувати для міських прогулянок, відвідування спортзалу, чи для коротких подорожей та поїздок. Має: фронтальні кишені на блискавці, велике основне відділення, ручка для переносу в руках. Великий асортимент кольорів.
Розміри: 43х30х12
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 10 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Ні |
| Замок | Ні |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Количество отделений | 1 основне |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 545 ₴







