Оригинальна дорожня сумка Jiliping 4067

- Нет в наличии
- Код: 4067
552 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригинальна дорожня сумка Jiliping 4067
Оригинальна дорожня сумка Jiliping 4067 досить універсальна, зручна та містка модель сумки для короткочасних поїздок. Вона багатофункціональна, зручна і має гарний, стильний вигляд. Має одне основне відділення, широку фронтальну кишеню, зручний наплічний реміть на ручки.
Розміри: 40х25х22
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размер | Средний |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Замок | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні |
| Форма | Прямокутна |
- Цена: 552 ₴







