Зручна спортивно-дорожна сумка Jiliping 3069 (50 см)

- Нет в наличии
- Код: 3069
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна спортивно-дорожна сумка Jiliping 3069 (50 см)
Спортивну сумку можно віднести до категорії дорожних, оскільки такі моделі дуже універсальні і можуть використовуватись для найрізноманітніших цілей. Зручна спортивно-дорожна сумка Jiliping 3069 (50 см), одна із таких. Вона багатофункціональна, зручна і має гарний, стильний вигляд. Має одне основне відділення, широку фронтальну кишеню та дві бокові кишені: одну на блискавці, одну кишеню сіткою.
Розміри: 50х25х23
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размер | Средний |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Замок | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні |
| Форма | Прямокутна |
- Цена: 568 ₴











