Практична сумка через плече чоловіча F 120

- Нет в наличии
- Код: F 120
168 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практична сумка через плече чоловіча F 120
Практична сумка через плече чоловіча F 120 - стильна та практична сумка через плече з міцної тканини. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Має одне основне відділення та одну меленьку кишеню на задній поверхні на блискавці. Детальна інформація за телефонами вказаними на сайті.
Розмір: 23х18х6
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 180 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Плечевой ремень | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Отделения | 1 основное |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Жесткость | М'яка |
| Стиль | Повсякденний |
- Цена: 168 ₴











