Якісна дорожна сумка "My bag" 0931 (65 см)

- Нет в наличии
- Код: 0931
784 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісна дорожна сумка "My bag" 0931 (65 см)
Якісна дорожна сумка "My bag" 0931 (65 см) - чудовий варіант для подорожей, поїздок, відряджень. Модель даної сумки компактна та практична, стане надійним помічником під час поїздок. Має оригінальний дизайн, виготовлена з цупкої тканини.
Розміри: 65х25х25
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Средний |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 65 см |
| Глубина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, Ручки |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 784 ₴










