Яскрава жіноча сумка-саквояж з оригінальним принтом YR 832/1

- Нет в наличии
- Код: YR 832/1
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскрава жіноча сумка-саквояж з оригінальним принтом YR 832/1
Яскрава жіноча сумка-саквояж з оригінальним принтом YR 832/1 - зручний та красивий аксесуар. Гарно продумана конструкція з сучасного міцного матеріалу забезпечить комфорт у поїздках. Має одне верике основне відділення і кишеню на задній поверхні на блискавці. В комплекті зйомний плечовий ремінь, зручні ручки, на дні є ніжки
Розмір: 50х30х20
Шановні покупці! Сумка виготовлена у різних принтах. Щоб уникнути непорозумінь, просимо уточнити у наших консультантів необхідну кольорову гаму.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Регулировка размера | Нет |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Червоний |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка-саквояж |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для жінок |
- Цена: 454 ₴










