Жіноча спортивна сумка "Chenel" CH11 (40 см)

- Нет в наличии
- Код: CH11
200 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіноча спортивна сумка "Chenel" CH11 (40 см)
Жіноча спортивна сумка "Chenel" CH11 (40 см) виконана в оригінальному стилі, що може бути доповненням до загального стилю її власника. Компактна,має одне просторе відділення на блискавці. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 40*24*17 см.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Цвет | Синий |
| Форма | Прямоугольная |
| Назначение | Для женщин |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | Так |
| Замок | Ні |
| Тип | Спортивна сумка |
| Размеры | |
| Высота | 27 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Ручки |
| Состояние | Нове |
- Цена: 200 ₴







