Спортивна сумка "Bikke" 555 (50 см)

- Нет в наличии
- Код: 555
379 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивна сумка "Bikke" 555 (50 см)
Спортивна сумка "Bikke" 555 (50 см) - модель універсальна і дуже добре підходить для поїздок, відвідування спортивних заходів чи спортзалу. Має одне просторе відділення на блискавці. Ремінець через плече регулюється по довжині. Колір:чорний, синій. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 50*30*17 см.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 1 |
| Размер | Средний |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Дорожно-спортивна |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 379 ₴











