Стильна чоловіча сумка, барсетка "Anchor" AB 281

- Немає в наявності
- Код: AB 281
212 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча сумка, барсетка "Anchor" AB 281
Багатофункціональна, стильна чоловіча сумка, барсетка "Anchor" AB 281 досить містка, не втрачає форму при наповненні. Виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захищає вміст від вологи та пилу. Сумка має 2 містких основних відділення на блискавці, фронтальні кишені на блискавці, клапан з невеликою кишенею для дрібничок, зручний плечовий ремінь.
Розміри: 27х20х10
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 212 ₴







