Надійна сумка-барсетка чоловіча "Anchor" AB 201

- Немає в наявності
- Код: AB 201
151 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна сумка-барсетка чоловіча "Anchor" AB 201
Багатофункціональна, Надійна сумка-барсетка чоловіча "Anchor" AB 201 досить містка, не втрачає форму при наповненні. Виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захищає вміст від вологи та пилу. Сумка має одне містке основне відділення на блискавці, фронтальні кишені на блискавці, клапан на липучках, зручний плечовий ремінь.
Розміри: 16х13х5
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 151 ₴






