Яскравий, якісний шкіряний гаманець для жінок Anil "726-С"

- Нет в наличии
- Код: 726-С
1 363 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий, якісний шкіряний гаманець для жінок Anil "726-С"
Яскравий шкіряний гаманець для жінок з затичкачем для купюр Anil 726-С зручний у щоденному використанні. Компактний, легро розміщується у кишені, жіночій сумці. Зручний, ергономічний і функціональний. Передбачено: 12 відділень для карток, 2 відділення для купюр, одне - прозоре, та 2 відділення для карт пам'яті. Колір - червоний
Размеры: 19х10х1 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Красный |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 12 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 363 ₴







