Надзвичайно зручний та якісний шкіряний клатч Anil "722-А"

- Нет в наличии
- Код: 722-А
1 477 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайно зручний та якісний шкіряний клатч Anil "722-А"
Надзвичайно зручний та якісний шкіряний клатч Anil "722-А"- стильний аксесуар із натуральної шкіри. Має чудовий функціонал, є декілька відділень для карток, фотографій чи посвідчень, а також відділення для грошових купюр та для монет. Це якісній, функціональний, стильний, презентабельний чоловічий аксесуар. Має 10 відділень для пластикових карток, 4 відділення для купюр, в тому числі на блискавці, та 2 - для карт пам'яті. Виготовлений з натуральної шкіри в чорному кольорі. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 20х10х2
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Клатч |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 4 |
| Количество отделений для кредитных карт | 10 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новий |
| Застежка | Блискавка |
- Цена: 1 477 ₴






