Практичний та якісний шкіряний клатч Anil "711-А"

- Нет в наличии
- Код: 711-А
1 742 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичний та якісний шкіряний клатч Anil "711-А"
Практичний та якісний шкіряний клатч Anil "711-А" - стильний аксесуар із натуральної шкіри. Має чудовий функціонал, є декілька відділень для карток, фотографій чи посвідчень, а також відділення для грошових купюр та для монет. Це якісній, функціональний, стильний, презентабельний чоловічий аксесуар. Має 16 відділень для пластикових карток, 3 відділення для купюр, в тому числі на блискавці, та 2 відділення для карт пам'яті, закривається на блискавку. Виготовлений з натуральної шкіри в чорному кольорі. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 21х11х2
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Клатч |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Количество отделений для кредитных карт | 16 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Застежка | Блискавка |
| Расположение монетницы | Всередині |
- Цена: 1 742 ₴





