Універсальний якісний шкіряний клатч Anil "710-А"

- Нет в наличии
- Код: 710-А
2 045 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний якісний шкіряний клатч Anil "710-А"
Чоловічий якісний шкіряний клатч Anil "710-А" - стильний аксесуар із натуральної шкіри. Має чудовий функціонал, є декілька відділень для карток, фотографій чи посвідчень, а також відділення для грошових купюр та для монет. Це якісній, функціональний, стильний, презентабельний чоловічий аксесуар. Має 16 відділень для пластикових карток, 3 відділення для купюр, в тому числі на блискавці та одне зовнішне відділення на блискавці. Виготовлений з натуральної шкіри в чорному кольорі. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 22х14х2
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Клатч |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Количество отделений для кредитных карт | 16 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новий |
| Застежка | Блискавка |
- Цена: 2 045 ₴







