Стильний шкіряний гаманець-портмоне чоловічий "686-A"

- Нет в наличии
- Код: 686-A
1 212 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний шкіряний гаманець-портмоне чоловічий "686-A"
Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Лаконічний, стильний та статусний. Він має компактні розміри з гарною функціональністю. Має 8 відділень для карток, 2 - для купюр, 2 відділення на блискавці та 2 відділення для карт пам'яті. Колір- чорний
Розміри: 18х9х1
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 8 |
| Количество отделений для монет | 2 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
- Цена: 1 212 ₴






