Шкіряний гаманець для чоловіків з зажимом для купюр "555-1"

- Нет в наличии
- Код: 555-1
682 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шкіряний гаманець для чоловіків з зажимом для купюр "555-1"
Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри з гарною функціональністю. Має 8 відділення для карток, 2 - для купюр, одне віділення для монет та 2 відділення для карт пам'яті. Колір- чорний
Розміри: 11х9х2
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 8 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | Нет |
| Расположение | Горизонтальное |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
- Цена: 682 ₴






